-Nem érdekel, mit gondolsz Yoongi...Azt csinálok amit akarok..-fordultam
felé.-Nem. Vagyok. A. Birtokod! -erre csak összeszorította mindkét
kezét ökölbe.
-És ha tetszik, ha nem, elmegyek vele holnap sétálni. -itt már betelt nála a pohár és elkezdett felém jönni..A többiek persze megvédtek..Köszönöm! Úgy látom Suga sem az a fajta fiú akit én keresek...De én nem is keresek senkit..
-Kíra..Sajnálom..bocsáss meg kérlek..!
-Mit?-álltam fel háborodva.-Azt hogy a falhoz nyomtál? Hogy majdnem megfojtottál? Tudod jól hogy ez mit jelent nekem! Nagyon is jól tudod! Te vagy az akinek elmondtam! Csak te, én megbíztam benned, de ezek után hogy? Mindig a nyakadon kell lógnom? Ne menjünk el mostantól együtt a wc-re? Nem tarthatsz ennyire fogságban, semmi jogod nincs hozzá!-keltem ki magamból.
-Tudom,hogy nehezen fogadod, de azt is, hogy megfogsz bocsátani..-igaza van, túl jól megismert ebben a pár napban..De hogy máris itt kell kikötnünk..Épp ment volna fel a szobába, mikor megszólaltam..Én hülye..miért vagyok TÚL kedves?
-Suga...-jött vissza a lépcsőről. Nagyot sóhajtottam és kimondtam a számomra most nagyon nehéz szót.-Megbocsátok..-hunytam le a szemem. Ott álltam, mint egy szobor és csak sírtam. Persze nem voltam egyedül, de én nagyon is úgy éreztem. Egyszer csak két védelmező kar kebelezett be maga köré.
-Sajnálom..Rettentően sajnálom..
-Kíra...le a kalappal előtted..-hallottam Jin hangját. -Ilyen dologért megbocsátani..Nem sok ember tesz ilyet..Te túlságosan is kedves vagy...
-De..Kíra..-próbált beszélni Jimin..-Te komolyan megbocsátasz neki? Ha nem megyek oda, tudod te mi történhetett volna?
-Tisztában vagyok vele, Jimin. De semmi sem tart örökké. Sok mindent átéltem, ezt is túl lehet..-motyogtam Sugát elengedve. -De most megyek aludni, túl sok volt ez egyszerre.-fújtam ki a levegőt.
-Alszol nálam? -kérdezte Gigi.
-Nem..Majd..Holnap.-mosolyogtam majd belebokszoltam vállába. Ő lebiggyesztett ajkakkal indult vissza a szobába. -De holnap akkor is elmegyek sétálni!-jelentettem ki, ami nem nagyon tetszett neki, de belement. Végül is nem is kéne engedélyt kérnem.
2015.07.28.
Jó volt Jiminnel aludni, olyan volt, mintha egész éjjel figyelt volna rám. Védelmező fiú. Szerencsés lesz az a lány, aki a barátnője lesz. Végre egyszer magamtól keltem fel. Semmi zaj, semmi felkeltés. Csak a madarak csiripelése és a napfény besütése az ablakon. Imádom! Mosolyogva forgolódtam az ágyon, mikor tudtam, hogy ma sem lesz semmi a fiúknak. Vagyis délután lesz egy kis megbeszélés, de addig én Mátéval leszek. De jó is nekem! Vagy nem..Csodás álomvilágomból a tegnapi esemény tört felszínre..Nem néztem volna ki ezt belőle, de ez van. Megtörtént, megtörtént. Az már a múlt. De..még mindig érzem egy kicsit a torkomban..Nagyot sóhajtottam, mikor bejött valaki a szobába. Suga volt az egy nagy tálcával a kezében, amin volt...kaja és egy szál virág.
-Jó reggelt! -tette le az ágyra a tálcát és nézni kezdtem annak tartalmát. Kifli, tejeskávé és egyéb dolgok amiket szeretek. Na meg persze a joghurt sem maradhatott el.
-Ezt...miért? -kérdeztem. Álomvilág visszatért! Ágyba reggeli..Hm..Sose volt még ilyen.
-Tudod te azt jól. -ült le velem szembe.
-Visszatért a romantikus Yoongi? Jobban tetszene, ha egyszerre csak egy oldalad mutatnád..Mondjuk ezt, ez jól áll. Felőlem a rajongóknak mutathatod ezt a "Hú de swag vagyok" külsőt, de nekem legyél ilyen aranyos!-próbáltam hatni rá, próbáltam megértetni vele, hogy nekem ez a Suga a barátom..Nem az, aki tegnap volt.
-Próbálom Kíra..Próbálom..-sóhajtott. -Fogyaszd egészséggel! Tudod, mi délután megyünk megbeszélésre, míg te..sétálsz azzal a..gyerekkel.
-Jó..
-De mire hazajövünk te is legyél itthon!
-Suga! -szóltam rá. -Ne kezdd megint!
-Jó..Csak..van számodra egy meglepetésem..
-Értem, de nem kellene..Elég ez, nem kell túlzásba vinni. -ettem az ételből. Egy húzásra megittam a tejeskávém, ami elég gyorsan le is ért, ezzel elintézve, hogy rohanjak a wc-re. Na, tovább se feküdhetek!
Mikor kijöttem a fürdőből Suga már nem volt az ágyon. Se a szobába..
Lementem a földszintre, hátha ott vannak a fiúk, de senki. Sehol senki. Mi van ma gyerekek?
-Öhm..Srácok! -szólaltam meg..Kezd félelmetes lenni. Jó, túl paranoiás vagyok. Ez van.
-Boldog születésnapot! -ugrottak elő mind a heten különböző helyekről. Én nagy meglepetten azt se tudtam hogy fiú vagyok-e vagy lány.
-Ezt..Honnan tudtátok? -néztem még mindig óriás szemekkel.
-Hát..az maradjon titok.-mondta Hoseok. Na hogy ti mindent mindig titkoltok!
-Hát..köszönöm szépen.-mosolyogtam végre. Mindenki adott ajándékot. V-től kaptam egy videó játékkonzolt, Sugától egy plüssmackót, Jintől egy csokor rózsát és egy nyakláncot, Kookietól egy gyönyörű szép rajzot, Namjoontól egy csősapkát, Jimintől egy halom csokit és Hoseoktól egy pár converse cipőt.
-Wow, fiúk ti aztán kitettetek magatokért. -néztem körül a lakásban, ahogy fel volt díszítve. Hogy nem vettem észre? Ezzel el is ment az idő, a fiúknak menniük kellett, ahogy nekem is. Azt beszéltük meg, hogy egy parknál találkozunk. Igen, annál a parknál, ahol valamelyik nap kiöntöttem a lelkem Yoonginak. Felmentem a szobába, felöltöztem és egyéb dolgokat csináltam -tehát a szokásos tevékenységeimet végeztem el.
-Na, akkor mi mentünk. Majd jövünk, pá!-intett Jungkook.
-Én is megyek.-nevettem. Egyszerre indultunk el. Ők a kocsiba, én pedig gyalog a parkba. Mivel közel volt, simán lehetett látni, hogy van-e ott valaki, vagy éppen mit csinálnak ott egyes emberek, így Yoongi is biztos figyelt. Mikor odaértem, még nem volt ott Máté. Pont volt arra időm, hogy tokot cseréljek. Már unom a lilát, átváltottam kékre. Na, ez király!
-Szia, Kíra!-köszönt egy ismerős hang.
-Szia Máté!-öleltük meg egymást. A dorm felé néztem, akkor láttam, hogy elindult a kocsi. Remek, idáig nézték mit csinálok? Eszem megáll..
-Mi újság? Mi történt? -kérdezte miközben leült a padra.
-Öhm..nincs sok..
-Ja, boldog születésnapot!-puszilt meg, majd kezembe nyomott egy ajándékdobozt. Egyből kinyitottam, én kis kíváncsi és hát..Igen..Egy gyönyörű ezüst gyűrű volt benne.
-Ez ugye nem egy jegygyűrű?-nevettem.
-Neem, ezt csupán kedvességből adom. Meg hát szülinapod alkalmából. -ölelt át amit természetesen viszonoztam. Még egy csomó mindent megbeszéltünk, ami érdekelte a másikat. Szerintem hamar elfog telni a délutánom.
~Yoongi szemszöge~
Mikor elindultunk, láttam, hogy megölelték egymást..És még a visszapillantóból is, hogy meg..puszilják egymást. Komolyan neki ad puszit? Velem még egyszer se csinálta ezt..A fiúknak feltűnt, hogy csodák csodájára nem a telefon van a kezembe, hanem nézek vissza a parkra.
-Haver..Hagyjad..Azt csinál amit akar.
-Tudom..De ma akkor is megcsinálom azt a meglepetést, szóval ne legyetek otthon.
-Jó, és hova menjünk? Vagy talán béreltél ki nekünk egy hotelszobát? -kérdezte Jimin.
-Kösz az ötletet!-nevettem.
-Nagyon szívesen..-nézett ki az ablakon..
Bementünk a menedzsmenthez megbeszélni a dolgokat.. Kaptunk két nap pihenőt, aztán jöhet két durva koncert a Fülöp-szigeteken és Új-Zélandon. Na, Kíra! Remélem még nem jártál ott, mert várost is nézünk, oda te is jössz! A többi dolog már nem volt olyan érdekes és nem is figyeltem..Azon kattogott az agyam, vajon mit csinálhatnak.
-Hé..Ne legyél feszült!-nyugtatott Kookie.
-Próbálok, de nem megy.-sóhajtottam..
-Na el is készült a meglepetés! -néztem körbe a lakásban.-Jimin, lefoglaltam a szobákat, mehettek!
-Kösz, hogy csak így elküldesz minket a francba!-röhögött. Örülök hogy már nem vagyunk annyira haragban mint tegnap. -Akkor csá.-pacsiztam le mindenkivel. mikor láttam, hogy elment a kocsi, megnyugodtam, hogy nem fognak kukkolni. Ezt a gyertyát még arrébb rakom..Na így tökéletes.
A lépcső két oldalán végig kis gyertyák égtek, a föld le volt szórva rózsaszirommal, és nyilak voltak kirakva rózsaszálakból, merre menjen, amikor bejön. A szobájába vezet, természetesen, ahol az ágy tele van ugyanúgy szirmokkal. A fürdőszobában tele a kád forró vízzel, amin van fél méter hab és egy szív alakú párna. A konyhában vár a finom kaja. Mondhatni gyertyafényes vacsora. Igen, vacsora..Már ennyi az idő..Remélem tetszeni fog neki, de hol a fenébe van már? Kiléptem az ajtón..Kár volt..A parkból jöttek kézen fogva..Ugye..nem történt semmi olyan, amire én gondolok?
Mivel már annyira vártátok és őszintén szólva én is,ezért elhoztam a következő részt is.
Sajnálom, hogy rövid lett, de örülök, hogy tudtam ma két részt is hozni..Főleg így este 11-kor :D
jó olvasást! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése